ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Diskuse Uživatelé Nový inzerát

625 000 Kč Prodej chaty 800 m2

16.04.2018 - Chaty a chalupy - Kolín

Energetická třída
E (nehospodárná)


Detail inzerátu

Dobrý den, nabízíme k prodeji rekreační chatu v katastru města Golčův Jeníkov. Samotný objekt se nachází tři kilometry od G. Jeníkova na okraji malé vesničky Římovice.

Jedná se o dřevostavbu dvojpodlažní chaty. V přízemí se nachází místnost o velikosti 5x4 metry s kuchyňkou, záchod a v patře podkrovní pokoj. Horní místnost je zateplena minerální vatou. Vytápění je prováděno kamny na tuhá paliva. Dřevo, dřevěné brikety. Pod chatou je malý sklípek. Stavba stojí na vlastním pozemku (zahradě) 800 m2. Je zde zavedena elektřina, 230/380 V, vrt s pitnou vodou, jímka. Zahrada je ve svahu, terasovitě upravena. Na zahradě je kůlna na nářadí a v roce 2017 postavená pergola. Několik ovocných stromů. Jinak je zahrada řešena vyloženě jako rekreační. Auto je možné parkovat na pozemku. 

Pokud hledáte klid v přírodě, toulání po lese a sběr hub, pak je to nabídka právě pro Vás. 

Příjezdová cesta k chatě končí lesní pěšinou v lese. Díky tomu, není v okolí žádný silniční provoz. Chata je umístěna ve svahu nad potokem v jedné řadě s ostatními. Od ostatních chat, které jsou na protější straně je oddělena lesním porostem.

Neaktivní - expirovaný inzerát


Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Neaktivní inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.

Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.