ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Uživatelé Nový inzerát

8 500 000 Kč Prodej rodinného domu 122 m², Český Krumlov

15.03.2018 - Domy - Plzeň

Druh nabídky
Prodej

Dispozice
6 a více

Podlahová plocha
122 m²

Plocha pozemku
55 m²

Energetická třída
G (mimořádně nehospodárná)

Typ vytápění
Plynové

Stav objektu
Velmi dobrý


Detail inzerátu

Nabízíme k prodeji historický dům v obci Český Krumlov v blízkosti centra. Kamenné přízemí pochází ze 16.stolení, později v 18.století bylo přistaveno 1.patro a půda, obojí již cihlové. Dům stojí na skále a jako jeden z mála objektů v Českém Krumlově má přístup k vodě.

Citlivě provedená kompletní rekonstrukce s ohledem na historii domu nabízí jedinečnou možnost bydlení nebo využití ke komerčním účelům. V současné době je objekt využíván jako apartmány pro turisty a půda slouží jako oddělený bytový prostor pro majitele.

V domě je zavedena nová elektroinstalace, proběhla výměna nové střechy i rekonstrukce vnitřních prostor. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, v 1.patře možnost vytápění litinovými kamny. Objekt je napojen na veřejnou kanalizaci a vodovod.

V přízemí se nachází předsíň, dvě místnosti, kuchyň a koupelna se samostatným WC. V prvním patře jsou další dva pokoje, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC a druhá kuchyň, dále schody se vstupem na půdu, kde se nachází obytný prostor a jsou zde připraveny vývody pro další koupelnu a WC.

K domu patří pozemek s terasou u řeky (55m²), který je propojen s domem kamenným schodištěm (vše v osobním vlastnictví a součástí prodeje).

Z domu je kouzelný výhled na Český Krumlov a protékající řeku.

 

Neaktivní - expirovaný inzerát


Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.
Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkusit štěstí a napsat prodejci.

Neaktivní inzerát

Tento inzerát je starší než 60 dní a jeho platnost nebyla prodloužena.

Inzerát bude brzy trvale odstraněn.

Zkuste najít podobný inzerát ve stejné kategorii.