ProdejHNED.cz
Nový inzerát
ProdejHNED.cz Domů Inzeráty Diskuse Uživatelé Nový inzerát

3 990 000 Kč Prodej rodinného domu 300 m², pozemek 2 304 m²

16.05.2018 - Domy - Plzeň

Druh nabídky
Prodej

Dispozice
Atypický

Plocha pozemku
2304 m²

Energetická třída
G (mimořádně nehospodárná)

Stav objektu
Velmi dobrý

Garáž


Detail inzerátu

Nabízíme k prodeji atypický, citlivě zrekonstruovaný rodinný dům v obci Smetanova Lhota, cca 15km od Písku. Originální rekonstrukce byla provedena výhradně z přírodních materiálů, v domě jsou umělecky ztvárněné mozaiky a marocký štuk, ručně vyráběný nábytek z masivního dřeva na míru, dřevěné masivní podlahy. Ve všech místnostech i štítech objektu jsou nová dřevěná okna a každá místnost disponuje také francouzským oknem.

 

Obytná část sestává z kuchyně, prostorné ložnice, koupelny a WC. V přízemí je dále prostorná spižírna a druhá kuchyně s nezávislým vchodem přímo ze zahrady, dílna a technická místnost s novým komínem, která by se případně mohla využít jako kotelna.

V domě jsou dvě akumulační sálavé pece, které jsou dimenzovány i na vytápění podkroví. Podkroví je připraveno pro vestavbu obytných místností, včetně otvoru pro schody a nové komíny. Podkrovní francouzské okno v západním štítu vede na zahradu a nabízí tak možnost prostory oddělit a vybudovat zde dvě bytové jednotky s oddělenými vchody.

 

Objekt je napojen na vlastní studnu, součástí sklepa je vodárna na pitnou vodu. V létě je možné čerpat užitkovou vodu z nedaleké řeky, která je zavedena na zahradu i do koupelny. Odpad je sveden do jímky.

 

V ceně je obsaženo veškeré vybavení vestavěného nábytku včetně spotřebičů - el.trouba, 2x myčka, 2x lednice, pračka, sušička, aj.

 

Rozloha zahrady nabízí možnost chovu hospodářských zvířat. Dům se nachází uprostřed luk, polí a lesů nad říčkou Skalice s kouzelným výhledem do kraje.

 

  • Cena: 3 990 000 Kč

  • Kategorie: Domy

  • Typ: Nabídka

  • Město: Plzeň (Plzeň-město)

  • Zobrazeno: 44162x

Kontaktovat prodejce

Prodejce:
INDIGO RK s.r.o. (in***o@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Adresa:
Pražská 12

Místo:
Plzeň (PSČ: 30100)

Web:
www.indigoreality.cz/


Kontaktovat prodejce

Prodejce:
INDIGO RK s.r.o. (in***o@...)
(všechny inzeráty uživatele)

Hodnocení užvatele:
zatím nehodnocen
(zobrazit / přidat hodnocení)

Adresa:
Pražská 12

Místo:
Plzeň (PSČ: 30100)

Web:
www.indigoreality.cz/